Химик, контрол на качеството

Дата:  5.04.2024 г.
Град:  Монтана
Държава/регион:  BG

Икономическа група Монбат е един от водещите европейски производители на батерии, осъществяващ дейността си в два основни бизнес сегмента – оловно-кисели батерии и литиево-йонни клетки и системи с висока мощност. Икономическата група е представена в над 70 държави чрез повече от 20 различни приложения и индустрии, което я превръща в една от най-устойчиво развиващите се структури в страната. Със своите над 1000 служители, базирани на 9 различни места по целия свят, Монбат предлага истинско културно разнообразие, възможности за развитие и вътрешна обмяна на опит.

„Mонбат Рисайклинг“ ЕАД, като част от икономическа група Монбат, е водеща фирма в рециклирането на акумулаторен и оловен скрап, като чрез ефективна вертикална интеграция в бизнес сегмента на оловно-киселите батерии се превръща в иновативен производител на олово, оловни сплави и регранулиран полипропилен.  Поради разрастване на дейността и увеличаване на екипа, търсим да назначим за фирмата си (в Монтана) мотивиран и квалифициран професионалист на позиция …

Основни задължения:

Химични, физични и физико-химични изпитвания на входящи, междинни и крайни продукти;
Статистическа обработка на резултати;
Изготвяне на протоколи и др.

Какво търсим в кандидата:

 Образование - висше химическо/инженерна или аналитична химия/.
 • Владеене на английски език във връзка с работата - предимство.
 Компютърна грамотност – Работа с операционна система Windows и свързаните с нея програмни продукти, Internet и специализиран за дейността софтуер

Какво предлагаме:

• Въвеждащо професионално обучение;
• Дългосрочен ангажимент в утвърдена компания;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Пакет от допълнителни придобивки;
• Добра работна среда.

В случай, че позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, очакваме Вашата професионална автобиография. Групата признава и оценява стойността и приноса на хора с различна квалификация и опит. Ние осигуряваме добри възможности за развитие, конкурентен пакет възнаграждения и гъвкаво работно време.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, като одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставената от Вас информация се обработва единствено за целите на настоящия подбор, в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на настоящия подбор.