Оператор преса за метал

Дата:  8.10.2024 г.
Град:  Монтана
Държава/регион:  BG

Икономическа група Монбат е един от водещите европейски производители на батерии, осъществяващ дейността си в два основни бизнес сегмента – оловно-кисели батерии и литиево-йонни клетки и системи с висока мощност. Икономическата група е представена в над 70 държави чрез повече от 20 различни приложения и индустрии, което я превръща в една от най-устойчиво развиващите се структури в страната. Със своите над 1000 служители, базирани на 9 различни места по целия свят, Монбат предлага истинско културно разнообразие, възможности за развитие и вътрешна обмяна на опит.

Монбат АД, като част от икономическа група Монбат, заема лидерска позиция с традиции на българския и европейския пазар в производството на стартерни батерии. Компанията е сред водещите производители на акумулатори, предназначени за тежкотоварни автомобили, пътно-строителна, селскостопанска, железопътна техника и батерии с циклично приложение.
За завода  в град Монтана, търсим да назначим мотивиран професионалист на длъжността

Основни задължения:
• Обслужва и контролира работния процес на преса за щанцоване на оловна лента, като:
- Почиства всякакви остатъци от масата на пресата и шлифова повърхността на масата.
- Монтира и настройва щанца на масата на пресата.
- Работи на операторски пулт за управление на пресата.
- Поставя и сваля макара с оловна лента на устройство за развиване.
- Заварява края на оловната лента с началото на следващата на заваръчно устройство.
- Зарежда лента в щанцата и извършва първоначално щанцоване.
- Периодично измерва дебелина и ширина на оловна лента преди щанцоване и на оловната решетка след щанцоване.
• Настройва устройство за почистване и измиване на готова решетка след преса.
• Работи с устройствата за захващане и навиване на готова решетка след преса.

Изисквания:
• Завършено средно образование.
• Лични качества - организираност, отговорност, изпълнителност, дисциплинираност, умение за работа самостоятелно и в екип.

Ние предлагаме:
• Работна среда с добри практики.
• Възможност за дългосрочна работа и развитие.
• Мотивиращо възнаграждение и социален пакет от придобивки: ваучери за храна, здравна застраховка.

Необходими документи:
• Професионална автобиография.
• Копие на диплома за завършено образование.

В случай, че позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, очакваме Вашата професионална автобиография. Групата признава и оценява стойността и приноса на хора с различна квалификация и опит. Ние осигуряваме добри възможности за развитие, конкурентен пакет възнаграждения и гъвкаво работно време.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, като одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставената от Вас информация се обработва единствено за целите на настоящия подбор, в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на настоящия подбор.